Hjem Kjendisnytt Martin Johnsrud Sundby i sorg: Mistet moren på 17. mai

Martin Johnsrud Sundby i sorg: Mistet moren på 17. mai

Martin Johnsrud Sundby, en av Norges mest meritterte langrennsløpere, går gjennom en svært tung tid etter å ha mistet sin mor, Gro Johnsrud Langslet, den 17. mai.

Sundby forteller om tapet til Nettavisen og beskriver smerten over tapet av sin mor.

«Dette er en veldig tung tid, og det er vanskelig å fatte. Det blir et uendelig tomrom i livet,» sier han. Sundby ønsker ikke å uttale seg mer om saken på nåværende tidspunkt.

Martin Johnsrud Sundby har hatt en imponerende karriere innen langrenn, med både OL- og VM-gull. De siste årene har han også gjort seg bemerket som programleder i flere TV-satsninger.

Gro Johnsrud Langslet gikk bort på nasjonaldagen, en tid som normalt er fylt med glede og feiring. For familien Johnsrud Sundby er denne dagen nå preget av sorg og minner om en kjær mor.

Solsialnytt har siden 2014 gitt deg de mest engasjerende historiene i Norge. Hovedfokuset vårt er å gi deg positive historier. 

@Erte Media AS

Redaksjon

Ansvarlig redaktør:

Eivind Skår Ertesvåg

 

Kontakt Sosialnytt:

kontakt@sosialnytt.com